این سایت برای ie9 طراحی نشده است

لطفا دستگاه خود را بچرخانید.

۲۳۵۸ نفر از همیان، بزرگترین طرح همکاری در فروش ایرانی، کسب درآمد کردند!

۸ آبان ۱۳۹۵ ادمین
بدون دیدگاه
hamyan

درحالی که تنها یک سال از آغاز فعالیت همیان میگذرد، این طرح همکاری در فروش توانسته است توجه تعداد زیادی از افراد را به خود جذب کند. و این درحالی است که مخاطبین آن از تمامی اقشار جامعه با  گروه های سنی گوناگون هستند.

دلیل اصلی جذابیت همیان برای افراد، ویژگی درآمدزایی ساده و راحت آن است  که هرکس تنها با داشتن یک وسیله ارتباطی مانند لپتاپ یا گوشی هوشمند خود می تواند در اوقات فراغت و زمان های بیکاری خود به کسب درآمد بپردازد. این طرح برای صاحبان سایت نیز قابل استفاده است تا از جایگاه های بنری بلا استفاده خود، نهایت استفاده را داشته باشند.

نحوه پرداختی که برای این سیستم طراحی شده است، دلیل دیگر محبوبیت بالای همیان است که تنها با پر کردن پروفایل کاربری و ثبت درخواست تسویه، درآمد هر کاربر تا مدت زمان حداکثر یک هفته پرداخت میگردد.

به همین خاطر نیز تاکنون کاربران زیادی عضو همیان شده اند و روزانه به کسب درآمد مشغول هستند. تاکنون تعداد کاربران به ۲۳۵۸ نفر رسیده است و این افراد توانسته اند در بازه زمانی یکساله، مبلغ چهل و یک میلیون و صد و هشتاد هزار تومان را از آن خود کنند و این رقم هر روزه درحال افزایش است. تعداد دقیق کاربران کنونی را می توانید از طریق لینک رو به رو مشاهده کنید.

سایت همیان

 

برچسب ها :