این سایت برای ie9 طراحی نشده است

لطفا دستگاه خود را بچرخانید.

نیازمندی های اتصال به Microsoft dynamic CRM از طریق Net framework.

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ نگین ربیعی
بدون دیدگاه

آشنایی با Microsoft Dynamics CRM

Microsoft Dynamics CRM 2015 ‏از محصولات خانواده Dynamics، زیرساختی قدرتمند برای مدیریت کسب و کار و ارتباط با مشتریان، شرکا و فروشندگان است. از ویژگی های مهم این محصول می توان به امکان توسعه و تولید راه حل های نرم افزاری برمبنای این زیرساخت اشاره کرد. از آنجایی که معماری این نرم افزار بر روی هسته قدرتمندی طراحی شده، شما می توانید راه کارهای نرم افزاری خود را بدون نیاز به تولید زیرساخت، بر روی Dynamics CRM بنا کنید. به عنوان مثال می توانید وب سایت فروش خود را به Dynamics CRM متصل کنید و دیگر نیازی به پیاده سازی ماژول های حسابداری، انبارداری، ثبت سفارش و … نخواهید داشت.

حال برای اتصال به Dynamic CRM  از طریق Net framework.  شما نیازمند موارد زیر می باشید .

  • (Microsoft dynamic CRM Software Development Kit (SDK
  • شما باید توانایی sign in شدن به Microsoft Dynamics CRM 2015 یا Microsoft Dynamics CRM Online را داشته باشید .
  • Microsoft Visual Studio 2012, or 2013
  • Microsoft .NET Framework 4.5.2

در اینجا لازم است توضیحاتی در مورد (Software Development Kit (SDK آورده شود. اگر شما می خواهید از طریق net. با Dynamic CRM برنامه نویسی کنید نیاز به دانلود کردن SDK  دارید. SDK  شامل منابع و نمونه کد هاییست که  بوسیله آن از طریق  Microsoft Dynamics CRM platform  می توانید برنامه های قدرتمندی بنویسید و همچنین به صورت راهنمایی برای برنامه نویس ها می باشد که از طریق آن میتوانند برنامه ها ی server-side code ، client applications ، custom business logic،integration modules ، custom workflow modules ، plug-ins و غیره را بنویسند .

SDK شامل بررسی اجمالی معماری Microsoft Dynamics CRM ، the entity model،  security model، web services و نمونه کد نیز است.

 

برای دانلود SDK  به لینک روبرو  مراجعه کنید     (Microsoft dynamic CRM Software Development Kit (SDK

نمونه  کد های جدید را نیز شما می توانید از MSDN Code Gallery دانلود کنید.

هم چنین دقت داشته باشید که  ورژن NET Framework . شما میبایست حتما  ۴٫۵٫۲ به بعد باشد برای دریافت NET Framework 4.5.2.  را کلیک نمایید.