این سایت برای ie9 طراحی نشده است

لطفا دستگاه خود را بچرخانید.

رفع مشکل search در لیستها و لایبرری های شیرپوینت

۲۷ دی ۱۳۹۴ ادمین
بدون دیدگاه

در صورتی که جستجو در لیستها و لایبرری های شیرپیونت ، به درستی انجام نمی شود و پس از search ، فایل یا آیتم مورد جستجو توسط موتور جستجوی شیرپیونت یافت نمی شود، به ترتیب موارد زیر را بر روی شیرپیونت بررسی نموده و مورد توجه قرار دهید :

  1. در Central Administration شیرپوینت ، به مسیر  Application Management\Manage services on server رفته و مطمئن شوید که سرویس Sharepoint server search در وضعیت Started  می باشد.
  2. سپس برای اطمینان از اینکه search service  به درستی کانفیگ شده ، روی Sharepoint server search کلیک کرده و در صفحه ی Farm Search Administration  ، با انتخاب Search Service Application مطمئن شوید تمام آیتم های مربوط به Search Application Topologhy  روی سرور شیرپوینت، با تیک سبز رنگ مشخص شده و درست کانفیگ شده اند.
  3. پس از بررسی موارد بالا و اطمینان از اینکه search service روی سرور شیرپیونت ، به درستی کانفیگ شده و در حال اجرا می باشد ، به لیست یا لایبرری مورد نظر از سایت کالکشن شیرپوینتی خود که جستجو در آن به درستی صورت نمی گیرد رفته و در List Setting یا Library Setting مورد نظر ، گزینه ی Advanced Setting  را انتخاب نموده و برای ایندکس کردن مجدد داکیومنت ها یا آیتم های موجود ، کلید Reindex Document Library  و یا Reindex List را فشرده و Ok کنید.
  4. پس از reindex کردن لیستها یا لایبرری های مورد نظر ، به Central administration  شیرپوینت رفته و یک بار Full Crawl را اجرا نمایید.
    پس از اتمام Full Crawl ، تمامی فایلها یا آیتم های موجود در لیست ها و لایبرری های مورد نظر از ابتدا ایندکس شده و جستجو به درستی انجام خواهد شد.
    index

full crawl