این سایت برای ie9 طراحی نشده است

لطفا دستگاه خود را بچرخانید.

درباره ی ما

یقیناً دهه ی ۸۰ خورشیدی یکی از پرفراز و نشیب ترین دهه ها برای جامعه ی دانشگاهی و صاحبان کسب و کارهای فناورانه در ایران بوده است. در طی این دهه گروه هایی از دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور تلاشهایی را در زمینه ی گسترش کسب و کارهای فناورانه و سرمایه گذاری و توسعه ی بازار در حوزه ی فناوری اطلاعات به انجام رساندند. برخی شکست خورده و برخی به موفقیتهای چشمگیری نایل آمدند. وجه مشترک تمامی این گروه ها اعتقاد راسخ و عزم جدی در انجام آنچه که درست می دانستند بود. سرانجام در اوایل دهه ی ۹۰ گروه ایرساپرداز با گردهمایی ۳ گروه جوان از متخصصان فناوری اطلاعات ، بازاریابی و سرمایه گذاری ، پا به عرصه ی حیات گذاشت تا سهمی کوچک در تحولی بزرگ را بر عهده گیرد.

نگاه دانش محور و اولویت تحقیق قبل از توسعه رویکرد داخلی شرکت بوده و باور داریم که استفاده از دانش و تخصص کم هزینه ترین راه برای انجام امور است. از این رو ایرساپرداز همواره مشتاق به همکاری و جذب نیروهای جوان و متخصص بوده و در گسترش تیم های خود انگیزه و استعداد را به عنوان اولویت اول و تخصص و نگاه دانش محور را اولویت دوم خود قرار داده است.

خلاقیت و استفاده از بروزترین تکنولوژی ها از همان ابتدا در کارنامه ی ایرساپرداز خودنمایی می کند. دانایی و شجاعت گروه فنی شرکت باعث شد تا برخی از محصولات شرکت مانند دایره و نوربالا از نظر ویژگی های فنی و تکنیکال متمایز و حتی در مواردی منحصر به فرد باشند.

زمینه ی فعالیت شرکت در سالهای اخیر گسترش چشمگیری داشته و در عین هدفمندی سعی شده تا دپارتمانها و شرکت های زیرمجموعه در عین وحدت ، فعالیت مستقلی داشته باشند. از جمله ی این دپارتمانها می توان به دپارتمان خدمات شبکه و زیرساخت ، دپارتمان خدمات برنامه نویسی ، دپارتمان راهکارهای سازمانی و دپارتمان سرمایه گذاری اشاره کرد. گسترش این دپارتمانها از اهداف شرکت بوده چرا که معتقدیم استقلال و رشد واحدهای سازمانی موجب افزایش بهروه وری و انگیزه در سازمان می گردد.

موعود توکلی

مدیرعامل مجموعه ی ایرساپرداز پاسارگاد