این سایت برای ie9 طراحی نشده است

لطفا دستگاه خود را بچرخانید.

دایره

دایره به عنوان اولین سرویس تمام هوشمند و تجمیع کننده‌ی تخفیف‌های تهران و شهرستانها با هدف تسهیل فرایند خرید گروهی از طریق شناسائی مؤلفه‌های زنجیره تامین ارائه ی خدمات خرید گروهی ، توسعه و بهبود رفتار خرید گروهی ، شناسائی و معرفی بهترین وبسایت های خرید گروهی ، شناسائی و معرفی بهترین عرضه کنندگان تخفیف ها ، شناسائی و معرفی محصولات ارائه شده در وبسایت های خرید گروهی ، ارائه ی خدمات شخصی سازی شده به خریداران ، در تاریخ اول تیر ماه ۹۳ رسماً افتتاح گردید.

هدف اصلی ما از راه اندازی تجمیع کننده ی دایره کسب اطلاعات درباره ی بازار و سایتهای خرید گروهی ، حوزه ی فعالیت آنها و سهم بازار آنها بود. با توجه به تعداد سایتهای خرید گروهی و افزایش تعداد آنها تصمیم گرفتیم تا دایره را به صورت هوشمند طراحی کنیم تا بتواند به صورت خودکار پیشنهادهای سایتهای دیگر را گردآوری کرده و نمایش دهد. طراحی موتور هوشمند دایره تتقریباً ۶ ماه به طول انجامید.

اصلی ترین چالش های طراحی موتور هوشمند دایره مکان یابی تخفیف ها بر اساس آدرس و مشخص کردن دسته بندی و تشخیص هویت ارائه دهنده ی خدمات بود. برای مثال ، علاقه مند بودیم تا اگر یک استخر با اسامی متفاوت در سایتهای خرید گروهی مختلف تخفیفی را ارائه می دهد ، دایره بتواند تشخیص دهد که این مرکز یک استخر مشخص است. بدین ترتیب دایره قادر خواهد بود تا اطلاعات دقیقی راجع به میزان فروش محصولات و خدمات مختلف ارائه دهد . حجم اطلاعات و دسته بندی صحیح آنها باعث شد تا دایره به سرعت در موتورهای جستجو رشد نماید. به طوری که در طی ۱ سال ورودی های ما از طریق موتورهای جستجو ۵ برابر رشد داشته است.

یکی از ویژگیهای دیگر این پروژه شخصی سازی پیشنهادها برای کاربران است. کاربر قادر است پیشنهادها را بر اساس محله ی زندگی و علاقه مندی ها مشاهده نماید. ایمیل هدفمند دایره پیشنهادها را بر اساس علاقه مندی ها و مکان کاربر برای او ارسال می کند. یعنی برای هر عضو دایره، یک ایمیل مجزا ایجاد و ارسال می گردد که در نوع خود جالب و از نظر فنی دارای پیچیدگی های خاص خود می باشد.

تکنولوژی های به کار رفته در دایره :

n IIS8 Web server
mandrill Mandrill Email Services
SPF SPF
iweb iweb Hosting Providers
asp.net mvc Asp.net MVC Frameworks
Asp.net 4
double click.net DoubleClick.Net Advertising
facebook Facebook Domain Insights Analytics and Tracking
Google-Analytics Google Universal Analytics
jquery jQuery JavaScript Libraries
jScrollPane
jQuery Cookie
jQuery UI jQueryUI
jQuery Validate
Raphael
Html5shiv
jQuery Unobtrusive Ajax
Modernizr Modernizr
yepnope yepnope
Viewport Meta Mobile
Font Awesome Font Awesome Widgets
  Google Map API Mapping
googlemaps-icon Google Maps
  GStatic Google Static Content Content Delivery Network
css3 Cascading Style Sheets Document Information
Twitter-Bootstrap Twitter Bootstrap
HTML5_logo HTML 5 Specific Tags
  Conditional Comments
  Google Plus One Publisher
  Javascript
Open Graph Protocol Open Graph Protocol
  Meta keywords
  Meta Description
  HTML 5 DocType
  X-UA-Compatible
  JSON-LD
  IFrame
  Max width Encoding
  Min Width