این سایت برای ie9 طراحی نشده است

لطفا دستگاه خود را بچرخانید.

INTRODUCTION

ما کار خود را از سال 1390 با تیمی جوان و پرانرژی آغاز کردیم و در این راه پر فراز و نشیب، یک به یک موانع را کنار زدیم تا چشم اندازی روشن پیش روی خود بسازیم و قله ای که امروز برفراز آن ایستاده ایم گواه این مدعاست.

ابتدا بنیان « دایره » را گذاشتیم، دایره ای که در نوع خود بی نظیر بود و تجربه ای ارزشمند برای ما به همراه داشت، نگاه های بسیاری را به سوی خود جلب کرد و تحسین های بیشماری را برانگیخت. حلقه ی « دایره »، ما را بهم نزدیک تر و تجربه حاصل از آن، ما را مشتاق تر از همیشه کرد. به همین دلیل بعد از درخشش« دایره »، بر آن شدیم که چراغ « نور بالا » را روشن کنیم.

« نوربالا » در کنار اسم و رسمی که برایمان به ارمغان آورد، مسیر پیش رویمان را بیش از پیش روشن کرد و انگیزه بیشتری برای ادامه مسیر به ما داد؛ بنابر این تصمیم به گسترش فعالیت های خود گرفتیم و کاری کاملا جدید را آغاز کردیم. تولد فروشگاه اینترنتی « تخفیف برتر » ثمره این حرکت خلاق و پر شتاب است.

با راه اندازی « تخفیف برتر » خانواده کوچک ما بزرگتر شد پس دانش خود را در زمینه بازاریابی و تجارت الکترونیک افزایش دادیم، مهارت و تجربه خود را بالا بردیم و آنقدر در این کار پیشرفت کردیم که ظرف کمتر از سه سال توانستیم جزء برترین های این حوزه قرار گیریم.

پروژه های دیگر ما نیز هر یک به تنهایی موفقیت هایی چشمگیر به همراه داشته اند و کارنامه ما را درخشان تر از گذشته کرده اند. همکاری با شرکت های بزرگ داخلی و خارجی این امکان را برای ما فراهم کرده تا بتوانیم بلند تر پرواز کرده و در دنیایی که دنیای ایده ها محسوب می شود، بهترین ها را خلق کنیم.

ما تمامی طول مسیر را قدم به قدم طی کرده ایم و در این راه، با تمامی مشکلات مقابله کرده و از موانع زیادی عبور کردیم. به همین دلیل هم راه را به خوبی می شناسیم و می توانیم بهترین همراه شما در این مسیر باشیم. ما شما را در این مسیر راهنمایی می کنیم تا شما هم در مسیر درست قرار بگیرید و بهترین نتیجه را به دست آورید.

نتیجه به خودی به خود به دست نمی آید، بلکه با تجربه و پشتکار حاصل می شود. ما حاصل تجربه و پشتکار خود را در اختیار شما می گذاریم.

ایده ها ی بزرگ در ابتدا تنها یک فکر هستند. فکری ساده که گاهی پیاده سازی آن دشوارتر از آن چیزیست که به نظر می رسد. اما وقتی ابزار مناسب، دانش کافی و پشتکار فراوان در اختیار داشته باشیم، همه چیز امکان پذیر است. ما با صراحت اعلام می کنیم که هر سه را در اختیار داریم.

استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و برترین متد های روز دنیا برای ساخت و پیشبرد پروژه ها یکی از دلایل برتری ماست و ایجاد زیرساخت های لازم برای نهاها و فراهم نمودن بستری برای هماهنگی میان کاریست که ما در آن مهارت داریم.

بهترین نتیجه، از ارتباط موثر میان اعضای یک تیم گرفته می شود. تخصص ما، برقراری این ارتباط است.

یکی از مهم ترین عوامل دستیابی به موفقیت های بیشمار، برخورداری از یک تیم کاملا حرفه ای و همراه است.

چنین تیمی خانواده ایرساپرداز را می سازد. تیمی جوان و فعال که تک تک اعضای آن به دلیل قابلیت های ویژه و منحصر به فرد خود انتخاب شده اند. پشتکار، دانش کافی و مهارت این افراد بوده که تا به امروز، موفقیت های بزرگ ایرساپرداز را رقم زده و هدف های دور از دسترس را به واقعیت هایی عینی تبدیل کرده است.

جایگاه اکنون ما مرهون زحمات و تلاش های اعضای تیم و روحیه خستگی ناپذیر آنهاست. شرکت ایرساپرداز افتخار میکند که چنین تیمی را در کنار خود دارد.