این سایت برای ie9 طراحی نشده است

لطفا دستگاه خود را بچرخانید.

خدمات شیرپوینت

شیرپوینت چیست؟

شیرپوینت یک بستر نرم افزاری تحت وب و تکنولوژی ای ست که سازمان و واحدهای تجاری شما را با هر وسعتی که باشند ، قادر به بهبود کارآیی تیم کاری و افزایش بهره وری فرآیندهای تجاری و سازمانی می نماید. شیرپوینت ۲۰۱۳ مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند برای سازماندهی محتوا ، مدیریت اسناد ، اشتراک دانش ، فراهم سازی محیط کاری قدرتمند و دستیابی به اطلاعات و افراد در محیط کاری می باشد. شیرپیونت ۲۰۱۳ به شما و تیم کاری تان اجازه ی ساخت انجمن ها ، به اشتراک گذاری نظرات و عقاید و کشف منابع و دانش در سازمانتان را داده ، به تیم های کاری کمک می کند تا با فراهم سازی بستر مناسب و دسترسی آسان به افراد، اسناد و اطلاعاتی که نیاز دارند ، پویا و مرتبط با هم بمانند.

SharePoint-Wheel

امکانات شیرپوینت

 • Sites
  به وسیله ی شیرپوینت می توان به آسانی با توجه به نیاز سازمان خود، سایتهای متعدی برای افراد و تیم های کاری ایجاد نمود.
 • Collaboration
  شیرپوینت با امکان ایجاد انجمن ها ، وبلاگها ، صفحات بحث و تبادل نظر و … به اعضای یک تیم اجازه می دهد با یکدیگر در ارتباط و تعامل باشند.
 • Search

موتور جستجوی قدرتمند در شیرپوینت این اجازه را به کاربران می دهد تا اطلاعات و محتوای مورد جستجوی خود را سریع و به راحتی پیدا کنند.

 • Business Solutions

با استفاده از ابزارهایی از قبیل PerformancePoint ، Microsoft Excel Services ، Microsoft Visio Services ، Chart Web Part ، Web Analytics که شیرپوینت در اختیار شما قرار میدهد می توانید به راحتی نسبت به تهیه داشبوردهای مدیریتی و نمایش آنها به مدیران و کارشناسان جهت استفاده در تصمیم گیری های سازمانی اقدام نمایید.

 • Content Management

شما در شیرپوینت این قابلیت را دارید که به وسیله لیست های شیرپوینتی اطلاعات خود را نگهداری نمایید و می توانید به واسطه کتابخانه های شیرپوینت نسبت به نگهداری مستندات، فایل ها، عکس ها و فایل های مالتی مدیای خود اقدام نمایید.

کاربردهای شیرپوینت برای سازمان شما

با شیرپوینت ۲۰۱۳، تیم های کاری می توانند وب سایت هایی برای به اشتراک گذاری اطلاعات و همکاری گسترده تر با سایر کاربران ایجاد نمایند. می توان به محتوای ذخیره شده در سایت های شیرپوینتی ازطریق یک مرورگر وب و به واسطه ی کلاینت اپلیکیشن ها از قبیل Office  ، که روی دستگاه های مختلف از قبیل کامپیوترهای شخصی ، تب لت و نیز اسمارت فون ها در حال اجرا هستند ، دسترسی سریع و آسان داشت.

کار با ابزارهای شیرپوینت بسیار ساده است. بنابراین می توانید فایل ها و اطلاعات را به آسانی به اشتراک بگذارید و با همکارانتان به طور مؤثرتری تعامل برقرار نمایید. می توانید برای هر منظوری سایتهای شیرپوینتی ایجاد نموده و استفاده نمایید. برای مثال یک سایت برای ارائه ی خدمات برای تیم کاری تان بسازید ، سایتی به منظور ذخیره سازی قراردادها ،جستجوی آنها بر اساس نام قرارداد، تاریخ ایجاد ، شماره نامه و … ایجاد نمایید ، یک سایت wiki برای دریافت و جمع آوری دانش تیم کاری ، یا سایتی به منظور به اشتراک گذاری نظرات و عقاید و بحث و تبادل در مورد یک پروژه ی خاص یا پیرامون یک موضوع خاص ایجاد نمایید.

یک سایت شیرپوینتی معمولی ممکن است شامل مجموعه ی متنوعی از ابزارهای سودمند و اطلاعات از قبیل کتابخانه ی اسناد ، دفتر تلفن ها، تقویم ها ، لیست تسکها ، صفحات بحث و گفتگو  و سایر اطلاعات به اشتراک گذاشته شده ، باشد.

محتوای سایت می تواند به راحتی جستجو شود و کاربران می توانند یک سایت یا یک فایل را دنبال نمایند و زمانی که فایل ، سند یا آیتمی روی سایت تغییر نمود یا سند جدیدی اضافه شد، جهت اطلاع از آن چه رخ داده،  Newsfeed Notification  دریافت نمایند. فرآیندهای تجاری اختصاصی می تواند به اسناد و فایلهای ذخیره شده در شیرپوینت اضافه شود. شما می توانید محتوای سایت یا طراحی ظاهری سایت تان را به منظور نمایش اطلاعات هدف برای کاربران خاص ، شخصی سازی نمایید و با ایجاد گردش های کاری منظم و متناسب با نیاز سازمان خود، انجام کلیه ی امور را مدیریت نمایید.

پکیج راهکارهای ایرساپرداز

 • پکیج حضور و غیاب و دستمزد
 • پکیج گردش کاری در سازمان
 • مدیریت منابع انسانی و استخدام
 • پکیج حضور و غیاب و دستمزد

با استفاده از اپلیکیشن حضور و غیاب و دستمزد شرکت ایرساپرداز پاسارگاد می توانید گزارش کارکرد کارمندان سازمان خود را در بازه های زمانی دلخواه دریافت نموده و جهت صدور فیش حقوقی ماهانه ی پرسنل اقدام نمایید.

 • پکیج گردش کاری در سازمان

شرکت ایرساپرداز پاسارگاد با توجه به فرآیندهای کاری در سازمان شما برایتان پکیجی اختصاصی از گردش های کاری طراحی و پیاده سازی خواهد نمود.

 • مدیریت منابع انسانی و استخدام

با استفاده از پکیج مدیریت منابع انسانی و استخدام این امکان را خواهید داشت که کلیه ی فرآیندهای استخدام از قبیل دریافت رزومه از متقاضیان استخدام ، ثبت اطلاعات آنها در لیستهای شیرپوینتی ، اجرای گردش کارهای ارسال ایمیل دعوت به مصاحبه و … را مدیریت نمایید.

منابع:

Olga M. Londer , Penelope Coventry (2013) . Microsoft Sharepoint 2013 Step by Step

https://support.office.com/en-us/article/What-is-SharePoint-97b915e6-651b-43b2-827d-fb25777f446f

http://phoenixts.com/blog/benefits-of-microsoft-sharepoint/